Skip to main content

ПРО КОНФЕРЕЦІЮ


 

     Особливості проведення наукових досліджень в Україні в умовах військового стану заслуговують на велику повагу. Сьогодні наука, особливо технічна, виступає на своєму фронті, поруч з нашою армією, у війні з російськими окупантами.

     Плідна та конструктивна робота, відгуки та обговорення попередньої Міжнародної науково-технічної конференції МТІ-2023 в ім’я здоров’я, збереження сили духу нашої патріотично налаштованої наукової спільноти сприяла організації та проведенні уже II Міжнародної науково-технічної конференції МТІ-2024 у змішаному форматі.

     Наука є однією з форм людської діяльності з найвищим рівнем інтернаціоналізації. Тому більшість проблем у національній науці, породжених екстремальними умовами, фактично виходять за національні межі й набувають дедалі загальнішого характеру. Внаслідок цього наука України отримує відчутну моральну, фінансову і творчу підтримку від багатьох національних наукових спільнот і міжнародних наукових організацій.

     У Луцькому національному технічному університеті постійно здійснюється наукова робота за профілем конференції. Слід відзначити наукові праці та результати працівників ЛНТУ, докторів технічних наук, професорів таких, як Марчук Віктор Іванович, Мікуліч Олена Аркадіївна, Пальчевський Богдан Олексійович, Повстяной Олександр Юрійович, Пустюльга Сергій Іванович, Рябчиков Микола Львович, Ткачук Валентина Віталіївна, Шваб’юк Василь Іванович, Ярошевич Микола Павлович.

     Також у роботі Міжнародної науково-технічної конференції МТІ-2024 передбачено обговорення питань, пов’язаних з використанням принципів основних Industry в машино- і приладобудівному виробництвах, мехатроніці, в автомобільній галузі, матеріалознавстві.

     Робоча мова конференції (включаючи матеріали конференції, презентації та дискусії) –  українська та англійська.

    МТІ-2024 проходитиме під патронатом професора Ірини Вахович, ректора Луцького національного технічного університету та за сприяння проєкту OPTIMА.

    Команда МТІ-2024, ЛНТУ і далі сприяє та підтримує наукову міжнародну та вітчизняну співпрацю з нашими партнерами, а також впевнена у Перемозі України та вірить у мир у всіх його проявах.