Skip to main content

ПРО КОНФЕРЕЦІЮ


 

Особливості проведення наукових досліджень в Україні в умовах військового стану заслуговують на велику повагу. Сьогодні наука, особливо технічна, виступає на своєму фронті, поруч з нашою армією, у війні з російськими окупантами.

Плідна, конструктивна робота Міжнародної науково-технічної конференції МТІ-2023, в ім’я здоров’я, збереження сили духу всіх нас і нашої патріотично налаштованої наукової спільноти тільки сприятиме розвитку України та науки зокрема.

Починаючи з 2020 року, науковці з різних куточків України та світу збираються для обговорення наукових питань у змішаному форматі – очно та онлайн. Цьогоріч оргкомітет МТІ-2023 планує проведення конференції у очному форматі. Віримо та впевнені у Збройні Сили України та Перемогу України!!!

В Луцькому національному технічному університеті постійно здійснюється наукова робота за профілем конференції. Слід відзначити наукові праці та результати працівників ЛНТУ, докторів технічних наук, професорів таких, як Марчук Віктор Іванович, Пальчевський Богдан Олексійович, Повстяной Олександр Юрійович, Пустюльга Сергій Іванович, Рудь Віктор Дмитрович, Ткачук Валентина Віталіївна, Шваб’юк Василь Іванович, Ярошевич Микола Павлович.

Також у роботі Міжнародної науково-технічної конференції МТІ-2023 передбачено обговорення питань, пов’язаних з використанням принципів Industry 5.0 в різних галузях інженерії – в машино- і приладобудівному виробництвах, в автомобільній галузі, матеріалознавстві.

Робоча мова конференції (включаючи матеріали конференції, презентації та дискусії) –  українська, англійська, польська.

В Луцькому національному технічному університеті тривалий час здійснюється наукова робота за профілем конференції. Слід відзначити наукові праці працівників ЛНТУ, доктори технічних наук, професори такі, як Марчук Віктор Іванович, Пальчевський Богдан Олексійович, Повстяной Олександр Юрійович, Пустюльга Сергій Іванович, Рудь Віктор Дмитрович, Ткачук Валентина Віталіївна, Шваб’юк Василь Іванович, Ярошевич Микола Павлович

Робоча мова конференції (включаючи матеріали конференції, презентації та дискусії) –  українська, англійська, польська.

МТІ-2023 проходитиме під патронатом професора Ірини Вахович, ректора Луцького національного технічного університету, професора Krzysztof Jan Kurzydłowski (Bialystok University of Technology) та професора Олександра Повстяного (Луцький національний технічний універсиетет).